Drzwi przesuwne naścienne

w naszej ofercie mogą być zastosowane do wszystkich rodzajów drzwi zarówno drewnianych jak i szklanych. System przesuwny jest mocowany do ściany,  a podwieszone skrzydło przesuwa się na mechanizmach i rolkach zamocowanych w torze przesuwnym. Zaletą systemu przesuwnego naściennego jest brak konieczności budowania dodatkowej ściany w której drzwi miały by się chować.

Drzwi przesuwne naścienne

mają  kilka rozwiązań. Poczynając od niewidocznego systemu Magic Roller , który ukryty jest za skrzydłem drzwiowym i mocowanym do ściany. Zastosowanie systemu Magic  Roller daje efekt przesuwania samego skrzydła bez elementów dodatkowych. Kolejny i najbardziej popularny system drzwi przesuwnych z maskownicą mechanizmu przesuwnego. Maskownica toru przesuwnego zazwyczaj wykonana jest z tego samego materiału i w tym samym kolorze co skrzydło drzwiowe. Można je wykonać z drewna, jako lakierowane w dowolnym kolorze RAL, w laminatach z oferty producenta lub aluminium.

Drzwi przesuwne naścienne

w wersji tafli szklanej bardzo dobrze prezentują się an aluminiowych systemach przesuwnych ściennych, gdzie dodatkowy design i charakter taflom szklanym nadają uchwyty mocujące.

Wszystkie nasze systemy przesuwne naścienny wyposażone są w hamulce i spowalniacze z powolnym domknięciem drzwi tzw. soft close

 

    Formularz kontaktowy
    Zadzowń do nas