Drzwi z ukrytą ościeżnicą dla małych hoteli i biur w wersji akustycznej i przeciwpożarowej REI to uniwersalne i nowoczesne rozwiązanie . Program Filomuro Sprint został opracowany specjalnie dla drzwi wejściowych i wewnętrznych dla pomieszczeń hotelowych i biurowych wymagających bardzo dobrej izolacji akustycznej i przeciwpożarowej. Zapewniający łatwą i prostą obsługę ich użytkowania na karty dostępu.

Drzwi ukryte Filomuro Sprint w wersji podstawowej UNFINISHED przygotowane są do wykończenia co daje bardzo duże , dowolne możliwości aranżacji wnętrza hotelowego, ułatwia łatwą zmianę tej aranżacji w przyszłości oraz pozwala na proste naprawy i odświeżenie jakości drzwi. Drzwi  ukryte Filomuro Sprint są wykonane z wysokiej jakości materiałów co zapewnia niezawodny i długi czas ich użytkowania.

Drzwi wykonane są z drewna klejonego warstwowo o największej stabilności skrzydła i grubości 45 mm. Wykończone są bardzo twardą płytą MDF o gęstości 800kg/m3 co umożliwia łatwe i precyzyjne wykończenie powierzchni skrzydła w dowolnym kolorze. W standardzie drzwi posiadają samozamykacze ukryte co podnosi estetykę wizualną drzwi ( brak widocznego samozamykacza) . Ościeżnica wykonana jest z grubego aluminium anodowanego zapewniającego dużą estetykę. Nie wymaga dodatkowego malowania. Drzwi Filomuro Sprint mogą posiadać izolację akustyczną 35 dB, 38 dB, 40 dB oraz izolacją przeciwpożarową REI 30 oraz REI 60.

Dodatkową zaletą programu drzwi ukrytych Filomuro Sprint jest zastosowania zamka magnetycznego Opera BIT Sprint  na karty dostępu. Zaletą tego zamka jest prostota obsługi oraz brak konieczności wykonania dodatkowej instalacji elektrycznej.  Zamek pozwala na zastosowanie dowolnej klamki o stylistyce pasującej do wnętrza hotelu czy biura. Zamek zapewnia ochrona antywłamaniową, wyposażony jest w blokadą antypaniczną i funkcje nie przeszkadzać.