Klasyczne, drewniane drzwi zewnętrzne produkowane przez AFB-Kraków przeznaczone są do montażu w domach i obiektach użyteczności publicznej. Drzwi ozdobione są pięknym frezem klasycznym w modnych ostatnio kolorach turkusu, czerwieni, bieli czy szarości.

Drzwi z kolekcji modeli klasycznych są zwykle montowane do domów o klasycznej bryle architektonicznej oraz do kamienic. Najczęściej modele tych drzwi oparte są na kompozycji głęboko frezowanych kasetonów z dodatkami przeszkleń. Rodzaje frezowań dostosowane są do oferty naszych drzwi wewnętrznych co pozwala wykonać drzwi zewnętrzne w tej samej stylistyce.

Drzwi zewnętrzne drewniane zamieszczone w tym katalogu są przykładowymi modelami, które mogą być: wykonane na dowolny wymiar, dowolnie zmodyfikowane (w szczególności dotyczy koloru, ilości i wymiarów szyb), wykonane w.g projektu klienta, wymalowane na dowolny kolor kryjący RAL lub lazur z palety AFB, wykonane z drewna mahoń-meranti lub drewna dębowego.

Oferowane przez nas drzwi zewnętrzne wyróżniają się na polskim rynku wysokim standardem wykończenia, bardzo dobrymi parametrami technicznymi i wyjątkowo niskim wskaźnikiem reklamacyjności.