Drzwi hotelowe ukryte

z niewidoczną ościeżnicą dla hoteli i biur w wersji akustycznej i przeciwpożarowej EI30 i EI 60 to uniwersalne i nowoczesne rozwiązanie . Drzwi ukryte zostały opracowane specjalnie dla drzwi wejściowych i wewnętrznych dla pomieszczeń hotelowych i biurowych wymagających bardzo dobrej izolacji akustycznej i przeciwpożarowej. Zapewniają łatwą i prostą obsługę ich użytkowania i otwierania na karty dostępu. Zaletą tego systemu jest uzyskanie licowania drzwi od strony korytarza hotelowego przy jednoczesnej możliwości otwierania drzwi do wewnątrz pokoi hotelowych. To rozwiązanie sprawia, że drzwi są ustawione w linii ściany, a licowania drzwi ze ścianą podkreśla nowoczesny charakter wnętrza hotelowego czy biurowego.

Drzwi hotelowe ukryte w wersji podstawowej UNFINISHED przygotowane są do wykończenia co daje bardzo duże , dowolne możliwości aranżacji wnętrza hotelowego, ułatwia łatwą zmianę tej aranżacji w przyszłości oraz pozwala na proste naprawy i odświeżenie jakości drzwi. Drzwi hotelowe ukryte Filomuro  są wykonane z wysokiej jakości materiałów co zapewnia niezawodny i długi czas ich użytkowania.

Drzwi przeciwpożarowe ukryte można wykonać w wersji wykończenia

UNFINISHED , przygotowanej do wykończenia: malowania, tapetowania lub obłożenia fornirem czy innym materiałem

LAMINOWANEJ – fabrycznymi laminatami o podwyższonej odporności mechanicznej w kolorach drewnopodobnych oraz nowoczesnych

DREWNIENEJ – wykonanych z dębu amerykańskiego w wybarwieniach z palety producenta

LAKIEROWANEJ z frezami lub bez – dostępne w kolorystyce z palety RAL

Drzwi ukryte hotelowe

wykonane są z drewna klejonego warstwowo o największej stabilności skrzydła i grubości 45 mm, dla klasy EI30 oraz grubości 60 mm dla klasy EI60. Drzwi wykończone są bardzo twardą płytą HDF o gęstości 800kg/m3 co umożliwia łatwe i precyzyjne wykończenie powierzchni skrzydła w dowolnym kolorze. W standardzie drzwi posiadają samozamykacze ukryte co podnosi estetykę wizualną drzwi ( brak widocznego samozamykacza) . Ościeżnica wykonana jest z grubego aluminium anodowanego zapewniającego dużą trwałość i estetykę. Nie wymaga dodatkowego malowania. Dodatkowo drzwi hotelowe ukryte mogą posiadać izolację akustyczną 35 dB, 38 dB, 40 dB, 42 dB oraz izolacją przeciwpożarową EI120. Drzwi ukryte, przeciwpożarowe posiadają certyfikat na dymoszczelność EIS200. Drzwi są wyposażone w zawiasy wzmocnione dzięki którym na drzwi można naklejać cięższe materiały jak spieki czy płyty mdf fornirowane.

drzwi hotelowe ukryte – ZOBACZ FILM

Drzwi hotelowe Filomuro SPRINT z ukrytą ościeżnicą

W ramach oferty drzwi hotelowych ukrytych stworzono specjalną linię drzwi ukrytych, przeciwpożarowych Filomuro Sprint. Drzwi Filomuro Sprint wyróżniają się zastosowaniem specjalnego systemu ościeżnicy i zamka magnetycznego Opera BIT Sprint na karty dostępu. Zaletą tego systemu, zamka jest prostota obsługi oraz brak konieczności wykonania dodatkowej instalacji elektrycznej.  Zamek pozwala na zastosowanie dowolnej klamki o stylistyce pasującej do wnętrza hotelu czy biura. Zamek zapewnia ochrona antywłamaniową, wyposażony jest w blokadą antypaniczną i funkcję nie przeszkadzać.

    Formularz kontaktowy

    Zadzowń do nas