drzwi Bisystem

Kolekcja drzwi Bisystem to bardzo eleganckie rozwiązanie dla osób wymagających, która szukają oryginalnych pomysłów dla wnętrz. Kolekcja Bisystem stwarza wiele możliwości. Przede wszystkim jej zaletą jest aluminiowa konstrukcja, rama, która pozwala na umieszczenie w niej paneli drewnianych i szklanych z dwóch stron skrzydła drzwiowego. Dzięki temu można dokonać wielu wariacji i nadać indywidualny charakter każdemu z pomieszczeń , jednocześnie poruszać się w jednej harmonijnej stylistyce.

konstrukcja drzwi Bisystem

Skrzydło drzwiowe ma grubość 45 mm. W standardzie drzwi wyposażone są w 3 ukryte zawiasy wzmocnione i włoski zamek magnetyczny. Do wyboru klienta są trzy standardowe wysokości skrzydła 200, 205 i 210 cm. Do wyboru są dwa rodzaje ościeżnicy regulowanej: aluminiowa lub drewniana.

– ościeżnica drewniana o strukturze dębu amerykańskiego w kolorach wybarwień producenta lub w wersji gładkiej z hdf w kolorach ral

– ościeżnica aluminiowa z opaskami w kolorze aluminium anodowanym na kolor szary, czarny, brązowy, stalowy oraz kolory bardziej oryginalne: ardesia, jasny brąz , antracyt, złoty rózowe złoto.

Drzwi z kolekcji Bisystem można zamówić w wersji rozwiernej oraz przesuwnej. Opcjonalnie drzwi można wykonać z ościeżnicą ukrytą.

Rodzaje drzwi Bisystem : Biglass, Biplan i Panvi

Pobierz katalog

    Formularz kontaktowy

    Zadzowń do nas