Ościeżnica ukryta

Drzwi ukryte włoskiej marki Garofoli z niewidoczną ościeżnicą  posiadają wiele rozwiązań. Dzięki zaawansowanej technologii w ofercie są drzwi ukryte wysokie do sufitu, drzwi ukryte drewniane w panelach drewnianych,  drzwi ukryte lakierowane,  drzwi ukryte laminowane, drzwi ukryte szklane i lustrzane, drzwi ukryte otwierane na dwie strony, drzwi ukryte pivotowe. Każde z tych rozwiązań wymaga zastosowania odpowiedniej konstrukcji i stylistyki ościeżnicy ukrytej.

Ościeżnica niewidoczna, ukryta

marki Garofoli wykonana jest z bardzo trwałego i estetycznie wykończonego aluminium anodowanego lub lakierowanego. Ościeżnica ukryta posiada kotwy mocujące przy pomocy których mocuje się do ścian co dodatkowo zapewnia bardzo dużą stabilność i trwałość mocowania ościeżnicy. W standardzie ościeżnica i skrzydło drzwi ukrytych wyposażone są w 3 zawiasy w standardowej wysokości. Przy wyższych drzwiach stosuje się 4 zawiasy ukryte. Ościeżnice ukryte dostosowane są do zamków magnetycznych, zamków magnetycznych cichych oraz zamków z elektrozaczepami.

Ościeżnice ukryte aluminiowe dostępne są w kilku rodzajach, kształtach i grubościach co daje wiele możliwości rozwiązań dla drzwi ukrytych

Ościeżnice ukryte aluminiowe anodowane dostępne są w kolorach szarym, czarnym, brązowym, stalowym oraz lakierowanym na biało, antracyt, złoty i innych kolorach RAL.

Ościeżnica ukryta może być wykonana bez górnej belki – przy drzwiach ukrytych wysokich z efektem skrzydła do sufitu

Rodzaje ościeżnicy ukrytej Filomuro

    Formularz kontaktowy

    Zadzowń do nas