Drzwi przesuwne do sufitu

Włoski system przesuwny do sufitu występuje w wersji chowanej w suficie podwieszanym lub mocowany jest bezpośrednio do sufitu. System drzwi przesuwnych do sufitu wyposażony jest w spowalniacze z samodomykiem. System przesuwny może składać się z dwóch , trzech a nawet czterech skrzydeł przesuwnych. Dodatkowo na systemie przesuwnym można zamontować elementy stałe nieprzesuwne uzupełniające przestrzeń. Zaletą naszych systemów przesuwnych jest zastosowanie bardzo stabilnego aluminuim anodowanego o sztywnym przekroju oraz bardzo trwałych mechanizmów przesuwnych, rolek i spowalniaczami gwarantujących wieloletnie ich użytkowanie. Drzwi przesuwne do sufitu doją możliwość dzielenia i otwierania przestrzenie wnętrz mieszkań, domów i biur.

Kolorystyka systemów przesuwnych

dostosowana jest do kolorystyki drzwi przesuwnych. Prowadnice przesuwne jak i drzwi szklane w ramie aluminiowej można wykonać w dowolnej kolorystyce z palety RAL. W standardzie systemy przesuwne wykonane są w kolorach aluminium anodowanego na kolor szary, czarny brązowy, grafitowy, antracytowy.

Tory przesuwne

chowane w suficie posiadają specjalne elementy do ich mocowania. Nawet gdy sufit podwieszony ma 20, 30 czy 40 cm wysokości to nasz systemy przesuwny można bez problemu zamocować. Tory przesuwne chowane w suficie stwarzają efekt przesuwu samych skrzydeł i podkreślają nowoczesny charakter systemu. Drugim rozwiązaniem jest mocowanie torów przesuwnych bezpośredni do sufitu. Tory przesuwne wyposażone są wtedy w bardzo estetyczną maskownicę systemu przesuwnego, która wykonana jest zazwyczaj w kolorystyce drzwi.

Zarówno jeden jak i drugi rodzaj mocowania toru przesuwnego wyposażony jest w te same , trwałe mechanizmy przesuwne.

Zobacz inne rozwiązania dla drzwi przesuwnych

Pobierz katalog drzwi przesuwnych szklanych, sufitowych: kolekcja G-Likekolekcja Bisystem

 

    Formularz kontaktowy

    Zadzowń do nas