Drzwi akustyczne

W naszej ofercie posiadamy drzwi akustyczne, dźwiękoszczelne z certyfikatem UE potwierdzającym badania izolacyjności akustycznej w tym drzwi ukryte z izolacją akustyczną.

Drzwi dźwiękoszczelne

coraz częściej są wykorzystywane nie tylko w hotelach i pensjonatach, lecz również gabinetach biur, gabinetach lekarskich. Dobra i sprawdzona izolacja akustyczna drzwi to podstawa dla zapewnienia komfortu gościom hotelowym. Często mamy złą opinię o hotelach, które posiadają złą izolację akustyczną drzwi, gdzie słyszymy hałas z korytarzy. Więcej nie chcemy do nich wrócić. Drzwi akustyczne, dźwiękoszczelne zyskują również popularność w budownictwie mieszkaniowym. Drzwi akustyczne coraz częściej wykorzystywane są do izolacji dźwiękowej sypialni, gabinetów i pokoi do pracy zdalnej czy pokoi dziecięcych.  Zapewnienie ciszy w domu czy mieszkaniu podnosi komfort ich użytkowania oraz zapewnia spokój ich mieszkańcom.

W ofercie drzwi dźwiękoszczelnych posiadamy drzwi z izolacją akustyczną od 28 dB do 42 dB w zależności od rodzaju drzwi oraz ich wykonania. Drzwi z izolacją akustyczną wyposażone są dodatkowo w zamek patentowy, najczęściej magnetyczny oraz uszczelkę samoopadającą.  Dodatkowym atutem naszej oferty jest posiadanie drzwi ukrytych z niewidoczną ościeżnicą z izolacją akustyczną.

Zobacz kolekcje drzwi wewnętrznych.

Zobacz drzwi ukryte pełne które też mogą posiadać izolację akustyczną

    Formularz kontaktowy

    Zadzowń do nas