Drzwi metalowe industrialne

to propozycja producenta dla wnętrz z charakterem loftowym. Drzwi szklano metalowe, industrialne do wnętrz w stylu loft wykonane są z lekkiego aluminium anodowanego wykończonego na czarno. Drzwi loftowe można wykonać jako całe ścianki szklane. Bardzo często wykonujemy ścianki szklane industrialne do zamknięcia i wydzielenia przestrzeni wiatrołapu. Dodatkowo ścianki szklane loftowe wykorzystywane są do zamknięcia gabinetów czy przestrzeni kuchennej. Także to rozwiązanie świetnie wygląda w nowoczesnych biurach. Drzwi metalowe industrialne można zamówić jako rozwierne, rozwierne w zabudowie i przesuwne.

Drzwi loftowe metalowo szklane

bardzo często wykonujemy w aluminiowej, czarnej ramce z szybami transparentnymi, hartowanymi. Dostępne są też inne kolory ramki oraz szkła. Drzwi rozwierne wyposażone są w magnetyczny zamek i potrójne ukryte zawiasy. Drzwi szklane w czarnej metalowej ramie wzbogacone szprosami, nadają wnętrzu charakter loftowy. Typowe drzwi loftowe posiadają szprosy pionowe i poziome. Nasze drzwi industrialne wykonane są z metalu – aluminium.

Zalety naszych drzwi loftowych – szklanych ścianek industrialnych

 • Do produkcji naszych drzwi industrialnych wykorzystywany jest bardzo delikatny profil aluminiowy,  który wyróżnia się w stosunku do innych ofert dużą estetyką
 • Profile metalowe wykonane są w technologii aluminium anodowanego co zapewnia dużą wytrzymałość i podkreśla loftowy charakter stylu
 • Profile aluminiowe można wykonać w standardowym kolorze czarnym oraz w kolorach: jasnego lub ciemnego brązu, szarym aluminium, antracytowym, stali szczotkowanej, złotym, różowym. Dostępne są też profile lakierowane na biało oraz w innych kolorach z palety RAL
 • Drzwi metalowe industrialne można wzbogacić szprosami pionowymi i poziomymi wykonanymi z cienkiego profilu aluminiowego.
 • Drzwi metalowe industrialne, rozwierne w standardowej wersji posiadają zamek magnetyczny i zawiasy ukryte.  To rozwiązania wyróżnia nasze drzwi na rynku.
 • Drzwi metalowe industrialne mogą być wykonane z ukrytą ościeżnicą, z ościeżnicą tradycyjną i opaskami o szerokości 80 i 30 mm wysmuklającymi drzwi. Drzwi można też wykonać w wersji bezopaskowej G-Like industrial.
 • Nasze drzwi w stylu loftowym można wykonać jako drzwi wysokie do 280 cm. Dodatkowo drzwi można wydłużyć poprzez zastosowanie górnego elementu przeszklonego tzw. naświetla.
 • Konstrukcja naszych drzwi pozwala na wykonanie całych ścianek szklanych industrialnych. Ścianki szklane mogą być wykonane z drzwiami rozwiernymi lub jako drzwi, ścianki przesuwne.
 • Ścianki szklane wykonujemy najczęściej z drzwiami umieszczonymi po środku konstrukcji. Drzwi stanowią centralną cześć, po bokach oraz w górnej części zabudowy wykonywane są elementy stałe z tymi samymi przeszkleniami i szprosami.
 • Loftowe ścianki szklane mają opatentowany przez producenta system montażu co zapewnia konstrukcji dużą stabilność i komfortowe użytkowanie drzwi tradycyjne otwieranych
 • Ścianki szklane industrialne w formie przesuwnej wykorzystują nasze nowoczesne systemy przesuwne z samodomykiem „soft close” co zapewnia luksus i komfort ich otwierania. Nasze rozwiązania przesuwne pozwalają na zamknięcie i otwieranie całych ścian i dużych przestrzeni wnętrz.

Zapoznaj się kolekcją G-Like.

Zobacz inne drzwi wewnętrzne z naszej oferty.

 

  Formularz kontaktowy

  Zadzowń do nas