Drzwi zewnętrzne drewniane

Wysoka izolacyjność termiczna, Ud od 0,45 W/(m2*K), antywłamaniowość klasy RC2,4 letnia gwarancja, oraz atrakcyjny, dopasowany do stylu domu wygląd, to najważniejsze wymagania stawiane przez inwestorów drzwiom zewnętrznym.

Drzwi zewnętrzne drewniane

naszej produkcji przeznaczone są do montażu jako drzwi wejściowe zewnętrzne do domów i obiektów użyteczności publicznej. Jako jedyni w Polsce udzielamy pełnej gwarancji na drzwi nawet jeżeli w pomieszczeniu za nimi jest zastosowane ogrzewanie podłogowe lub w bezpośrednim sąsiedztwie drzwi znajduje się grzejnik centralnego ogrzewania.

ZOBACZ  MODELE NOWOCZESNE

ZOBACZ  MODELE KLASYCZNE

Drzwi pasywne

Już nasze drzwi wejściowe typu M82 i D82 z bardzo dużą rezerwą spełniają europejskie wymagania stawiane drzwiom do domów pasywnych wynoszącym 0.8 W/(m2*K)(współczynnik UD dla drzwi szklonych typu M82 mm wynosi 0,7 W/(m2*K). Ze względu na bardzo dobre parametry techniczne, a w szczególności współczynnik przenikania ciepła Ud, modele drzwi typu M102 i D102 kwalifikują się do elitarnej kategorii drzwi ULTRAPASYWNYCH.

Wg opinii laboratorium wykonującego te badania byliśmy pierwszym w Polsce producentem (a według naszej wiedzy nadal jesteśmy) który uzyskał współczynniki UD poniżej 0,5 W/(m2*K) i to zarówno w kategoriach drzwi wejściowych wykonanych z drewna mahoń-merantii jak i drzwi dębowych. Współczynniki te wynoszą odpowiednio dla drzwi z drewna mahoń-merantii od 0,45W/(m2*K) i od 0,47 W/(m2*K) dla drzwi z drewna dębowego. Współczynniki te ostatecznie zależą od modelu drzwi, zewnętrznych wymiarów ościeżnicy i powierzchni przeszkleń w skrzydle.

Produkowane w naszym zakładzie drewniane drzwi zewnętrzne wykonane są z wyselekcjonowanego, starannie suszonego drewna mahoń-meranti lub dębowego. Oferujemy je w 3 grubościach: 72, 82 i 102 mm.

Zaufało nam tysiące klientów w kraju i za granicą
… i Ty wybierz drzwi AFB do swojego domu.

Polecamy trwałe drzwi zewnętrzne naszej produkcji i zapewniamy, iż będą one bezawaryjnie służyły Państwu przez długie lata.

Zobacz inne drzwi wejściowe

 

    Formularz kontaktowy

    Zadzowń do nas