Drzwi ukryte do wykończenia

stwarzają wiele możliwości aranżacji. Wersja drzwi ukrytych do malowania służy do samodzielnego wykończenia . Drzwi ukryte surowe możemy pomalować w kolorze ściany, nakleić na nie tapetę lub cienką warstwę kamienia lub forniru. Drzwi z ukrytą ościeżnicą możemy również wykończyć tynkiem strukturalnym. Skrzydło jest przygotowane i zagruntowane farbą podkładową. To rozwiązanie daje całkowitą indywidualność i swobodę w doborze materiałów. Drzwi ukryte można zamówić w różnych wysokościach w tym do sufitu. Drzwi ukryte surowe dostępne też są w wersji drzwi hotelowych oraz drzwi ukrytych z dodatkową izolacją akustyczną i termiczną.

Zapoznaj się z kolekcjami drzwi ukrytych

Więcej informacji o innych drzwiach ukrytych

Zalety naszych drzwi ukrytych

KONSTRUKCJA DREWNIANA SKRZYDŁA Drzwi z ukrytą ościeżnicą włoskiej marki Garofoli wykonane są z certyfikowanego FSC drewna klejonego warstwowo, co daje największą stabilność skrzydła.

SUPER TWARDA PŁYTA MDF 800 kg/m3 z wysokiej jakości certyfikowanego drewna zastosowana do wykończenia skrzydeł drzwiowych, odporna na uderzenia mechaniczne. Doskonała izolacja akustyczna i termiczna. Płyta ta ma właściwości wodoodporne dzięki temu drzwi odporne są na wilgoć, a tym samym na puchnięcie. Użycie do produkcji drzwi tej płyty gwarantuje doskonałą gładkość oraz precyzyjną obróbkę.

WYŻSZE DRZWI W STANDARADZIE H=210 CM Drzwi w standardzie posiadają podwyższoną wysokość 210 cm co sprawia , że drzwi są bardziej smukłe i mają ładniej położoną klamkę. W standardzie drzwi występują również w wysokości 195 cm, 200 cm i 205 cm.

GRUBOŚĆ SKRZYDŁA 45 MM Drzwi mają grubość 45 mm co znacznie poprawia izolacyjność akustyczną pomieszczeń. Opcjonalnie można zamówić drzwi o grubości 60 mm  i 100 mm.

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI ZAWIASY UKRYTE I ZAMKI MAGNETYCZNE Drzwi Filomuro Garofoli wyposażone są w standardzie w trzy zawiasy ukryte marki SIMONSWERK oraz zamki magnetyczne POLARIS AGB. Opcjonalnie drzwi można wyposażyć w bardzo cichy zamek magnetyczny SILENT.

KLAMKA ZLICOWANA Drzwi można wyposażyć w opatentowaną klamkę zlicowaną ze skrzydłem celem osiągnięcia minimalistycznego efektu

OŚCIEŻNICA UKRYTA ALUMINIUM ANODOWANE Ościeżnica ukryta wykonana jest z aluminium anodowanego ( nie wymaga dodatkowego malowania ), profil ma bardzo grubą i stabilną konstrukcję. W procesie montażu ościeżnicę kotwi się do ściany i klei pianami specjalistycznymi co gwarantuje, że ściany nie pękają, a tynki się nie wykruszają. Ościeżnice dostępne są również w kolorze czarnym, brązowym, aluminiowym, złotym, antracytowym, miedzianym oraz malowanym w kolorach RAL.

ODWROTNA PRZYLGA

Drzwi w standardzie można zamówić w tej samej cenie z tzw. odwrotną przylgą, co pozwala licować drzwi z jednej strony niezależnie od sposobu i kierunku ich otwierania.

DRZWI UKRYTE WYSOKIE DO SUFITU

Drzwi ukryte można wykonać bez górnej belki ościeżnicy, co daje efekt skrzydła dochodzącego do samego sufitu.

DRZWI UKRYTE WYSOKIE.

Drzwi ukryte Filomuro można wykonać do wysokości nawet 350 cm ! 

    Formularz kontaktowy

    Zadzowń do nas