Drzwi ukryte w profilu aluminiowym

to świetne rozwiązanie dla osób których szukają oryginalnych pomysłów dla wnętrz. Aluminiowa rama skrzydła drzwi ukrytych pozwala na personalizację konkretnych pomieszczeń i stworzenie drzwi dwustronnych. Drzwi ukryte w profilu aluminiowym można wypełnić różnymi materiałami z każdej ze stron skrzydła drzwiowego. Na jednych drzwiach możemy zastosować panel drewniany i panel szklany lakierowany. Drzwi w ramie aluminiowej pozwalają również na zastosowanie szkła przeziernego: transparentnego lub satynowego.

Konstrukcja drzwi w profilu aluminiowym

drzwi mają grubość 45 mm, w standardzie wyposażone są w 3 ukryte zawiasy, wzmocnione i zamek magnetyczny. Ościeżnica ukryta wykonana z aluminium anodowanego o grubym, stabilnym przekroju.

Kolorystyka profili aluminiowych

Dostępne kolory profilu aluminiowego skrzydła oraz ościeżnicy ukrytej to w standardzie: aluminium anodowane na srebrno, anodowane na czarno i ciemny brąz oraz stal szczotkowaną. Zamówić można też ramy w kolorach białym, szarym, złotym, antracytowym, średni brąz, różowe złoto oraz w palecie lakierów RAL.

Istnieje też wersja drzwi w ramie aluminiowej do samodzielnego wykończenia własnymi panelami – tzw. drzwi ukryte COVER

Rodzaje drzwi ukrytych w profilu aluminiowym

– drzwi ukryte Filomuro Biglass  – drzwi ukryte szklane dostępne w szybach lakierowanych oraz bardzo eleganckich szybach przeziernych z dodatkowym borderem, w wersjach transparentnych i satynowych w kolorze: grafitowym, brązowym i bezbarwnym. Dodatkowo szyby mogą być pokryte delikatnym refleksem z efektem lustrzanym. Do drzwi można zastosować również szybę , tradycyjne dwustronne lustra. Zastosowanie podwójnej szyby po obu stronach profilu powoduje, że szkło licuje się ze ścianą. Natomiast ramka drzwi po zamknięciu jest praktycznie niewidoczna. W drzwiach Biglass z szybami transparentnymi można zastosować wewnętrzne, aluminiowe szprosy ( lamele) pionowe i poziome. Zobacz drzwi ukryte szklane

– drzwi ukryte Filomuro Biplan – drzwi ukryte w ramie aluminiowej wypełnionej obustronnie panelami drewnianymi o grubości 5 mm. W tym przypadku możemy, w zależności od potrzeby zastosować ten sam kolor panelu drewnianego po obu stronach lub zróżnicować go po każdej stronie inny.

– drzwi ukryte Filomuro Panvi – drzwi ukryte w ramie aluminiowej, w których możemy z jednej strony umieścić panel drewniany, a z drugiej panel ze szkła barwionego lub lustro.

Dodatkowo oferujemy drzwi ukryte szklane w ramie aluminiowej z pojedynczą szybą:

Drzwi z kolekcji G-Like Blade z szybą zlicowaną ze ścianą po stronie zewnętrznej oraz drzwi z kolekcji G-like i Rubia z szybą zamontowaną pośrodku profilu ( szyba będzie cofnięta delikatnie w stosunku do ściany). W kolekcji G-like można  zastosować industrialne szprosy.

Pobierz katalog drzwi ukrytych.

 

    Formularz kontaktowy

    Zadzowń do nas