Drzwi ukryte szklane

Filomuro marki Garofoli  to przede wszystkim kolekcja Biglass i G-Like.  Dzięki konstrukcji aluminiowej skrzydła oraz specjalnego profilu skrzydło licuje się ze ścianą co daje efekt drzwi licowanych jednostronnie ze ścianą niezależnie od sposobu i kierunku otwierania drzwi szklanych.

Drzwi ukryte szklane

Kolekcje drzwi ukrytych szklanych to kolekcje: Biglass, G-Like , Gdesigner i drzwi pełno szklane 1TV.

Producent drzwi ukrytych szklanych Garofoli oferuje szeroki wachlarz szyb: kolorowe w wersji połysk i matowej ( paleta eleganckich kolorów ziemi ), przezierne transparentne, z refleksem, matowe w kilku odcieniach oraz imitacje marmuru (nowość ). Wszystkie wersje szyb są wyjątkowe i wprowadzą do każdego wnętrza klimat luksusu. Drzwi ukryte szklane można zamówić w wersji wysokiej, jako drzwi podwójne lub całe zabudowy ścian – ścianki Biglass.

KONSTRUKCJA ALUMINIOWA SKRZYDŁA UKRYTEGO  daje największą stabilność skrzydła.

WYŻSZE DRZWI W STANDARADZIE H=210 CM Drzwi w standardzie posiadają podwyższoną wysokość 210 cm co sprawia , że drzwi są bardziej smukłe i mają ładniej położoną klamkę. W standardzie drzwi występują również w wysokości 195 cm, 200 cm i 205 cm.

GRUBOŚĆ SKRZYDŁA 45 MM Drzwi mają grubość 45 mm co znacznie poprawia izolacyjność akustyczną pomieszczeń. 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI ZAWIASY UKRYTE I ZAMKI MAGNETYCZNE Drzwi Filomuro Garofoli wyposażone są w standardzie w trzy zawiasy ukryte marki SIMONSWERK, lub dla drzwi wyższych cztery zawiasy oraz zamki magnetyczne POLARIS AGB. Opcjonalnie drzwi można wyposażyć w bardzo cichy zamek magnetyczny SILENT.

KLAMKA ZLICOWANA Drzwi można wyposażyć w opatentowaną klamkę zlicowaną ze skrzydłem celem osiągnięcia minimalistycznego efektu

OŚCIEŻNICA UKRYTA ALUMINIUM ANODOWANE Ościeżnica ukryta wykonana jest z aluminium anodowanego ( nie wymaga dodatkowego malowania ), profil ma bardzo grubą i stabilną konstrukcję. W procesie montażu ościeżnicę kotwi się do ściany i klei pianami specjalistycznymi co gwarantuje, że ściany nie pękają, a tynki się nie wykruszają. Ościeżnice dostępne są również w kolorze czarnym, brązowym, aluminiowym, złotym, antracytowym, miedzianym oraz malowanym w kolorach RAL.

ODWROTNA PRZYLGA Drzwi w standardzie można zamówić w tej samej cenie z tzw. odwrotną przylgą, co pozwala licować drzwi z jednej strony niezależnie od sposobu i kierunku ich otwierania.

DRZWI UKRYTE WYSOKIE DO SUFITU Drzwi ukryte szklane można wykonać bez górnej belki ościeżnicy, co daje efekt skrzydła dochodzącego do samego sufitu.

DRZWI UKRYTE WYSOKIE. Drzwi ukryte szklane można wykonać do wysokości nawet 280 cm ! 

 

 

    Formularz kontaktowy

    Zadzowń do nas