Drzwi ukryte drewniane

włoskiej marki Garofoli wykonane są ze szlachetnego dębu amerykańskiego. Wszystkie drzwi ukryte drewniane wykonane są z pełnego drewna dębowego, klejonego warstwowo ( drzwi nie są fornirowane ) Dąb amerykański jest pięknie i delikatnie usłojony, a dzięki ostrzejszemu klimatowi, w którym wyrósł, ma lepsze parametry od dębu europejskiego. Dąb amerykański jest twardszy i bardziej stabilny. Do wyboru klienta jest cała paleta wybarwień fabrycznych, od kolorów bardziej tradycyjnych po najnowsze trendy np. dąb pudrowy oraz dąb czarny.

Zapoznaj się z kolekcjami drzwi ukrytych

Zalety naszych drzwi ukrytych drewnianych

KONSTRUKCJA DREWNIANA SKRZYDŁA Drzwi z ukrytą ościeżnicą włoskiej marki Garofoli wykonane są z certyfikowanego FSC drewna, dębu amerykańskiego, klejonego warstwowo, co daje największą stabilność skrzydła.

DOSKONAŁA IZOLACJA AKUSTYCZNA i TERMICZNA Drzwi ukryte drewniane wykonane z litego drewna klejonego warstwowo posiadają bardzo dobrą izolację akustyczną i termiczną. Użycie do produkcji drzwi dębu amerykańskiego zapewnia skrzydłu drzwiowemu duża stabilność i długowieczność ich użytkowania.

WYŻSZE DRZWI W STANDARDZIE H=210 CM Drzwi w standardzie posiadają podwyższoną wysokość 210 cm co sprawia , że drzwi są bardziej smukłe i mają ładniej położoną klamkę. W standardzie drzwi występują również w wysokości 195 cm, 200 cm i 205 cm.

GRUBOŚĆ SKRZYDŁA 45 MM Drzwi mają grubość 45 mm co znacznie poprawia izolacyjność akustyczną pomieszczeń. Opcjonalnie można zamówić drzwi o grubości 60 mm  i 100 mm.

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI ZAWIASY UKRYTE I ZAMKI MAGNETYCZNE Drzwi Filomuro Garofoli wyposażone są w standardzie w trzy zawiasy ukryte marki SIMONSWERK oraz zamki magnetyczne POLARIS AGB. Opcjonalnie drzwi można wyposażyć w bardzo cichy zamek magnetyczny SILENT.

KLAMKA ZLICOWANA Drzwi można wyposażyć w opatentowaną klamkę zlicowaną ze skrzydłem celem osiągnięcia minimalistycznego efektu

OŚCIEŻNICA UKRYTA ALUMINIUM ANODOWANE Ościeżnica ukryta wykonana jest z aluminium anodowanego ( nie wymaga dodatkowego malowania ), profil ma bardzo grubą i stabilną konstrukcję. W procesie montażu ościeżnicę kotwi się do ściany i klei pianami specjalistycznymi co gwarantuje, że ściany nie pękają, a tynki się nie wykruszają. Ościeżnice dostępne są również w kolorze czarnym, brązowym, aluminiowym, złotym, antracytowym, miedzianym oraz malowanym w kolorach RAL.

ODWROTNA PRZYLGA Drzwi w standardzie można zamówić w tej samej cenie z tzw. odwrotną przylgą, co pozwala licować drzwi z jednej strony niezależnie od sposobu i kierunku ich otwierania.

DRZWI UKRYTE WYSOKIE DO SUFITU Drzwi ukryte drewniane można wykonać bez górnej belki ościeżnicy, co daje efekt skrzydła dochodzącego do samego sufitu.

DRZWI UKRYTE WYSOKIE. Drzwi ukryte Filomuro drewniane można wykonać do wysokości nawet 280 cm ! 

 

    Formularz kontaktowy

    Zadzowń do nas