Drzwi szklane drewniane NOI

to najnowsza kolekcji drzwi wewnętrznych , wyjątkowa linia drzwi marki Garofoli, która wyróżnia się geometrią i elegancją drewna idealnie połączonego ze szklanymi elementami i szybami. Drzwi NOI szklane drewniane z tej kolekcji to połączenie dwóch potencjalnie kontrastujących ze sobą koncepcji: solidności i lekkości. Drzwi z tej kolekcji wykonane z litego drewna dębowego połączonego ze szkłem. Wkomponowane w formie geometrycznej cienkie profile aluminiowe pokryte drewnem dębowym, tworzą wspólne płaszczyzny drewna oraz szkła przezroczystego i matowego. Motywy geometryczne dla stylu kolekcji NOI inspirowane są sztuką Pieta Mondriana, jednego z najbardziej znanych , holenderskich malarzy 20 wieku, twórcy neoplastycyzmu który jest inspiracją dla wielu architektów i projektantów.

Drzwi wewnętrzne

z tej kolekcji są bardzo elegancką i oryginalną formą upiększania przestrzeni mieszkalnych. Drzwi szklane drewniane doskonale sprawdzą się w oryginalnych biurach i siedzibach firm. Kolekcja drzwi NOI daje wiele możliwości łączenia paneli drewnianych z dębu amerykańskiego w różnych wybarwieniach  ze szklanymi panelami wykonanymi ze szkła przezroczystego, matowego , z refleksem oraz szkłem barwionym.

Kolekcja drzwi wewnętrznych NOI

to unikalny design geometryczny, który oferuje aż 30 modeli, 15 wykończeń dębowych, lakierowanych oraz możliwość łączenia w skrzydle różnych rodzajów szkieł. Kolekcja jest uzupełnieniem innych kolekcji drzwi wewnętrznych marki Garofoli.

Pobierz katalog kolekcji drzwi NOI

    Formularz kontaktowy

    Zadzowń do nas