Drzwi ukryte hotelowe EI30 EI60

z niewidoczną ościeżnicą dla hoteli i biur w wersji akustycznej i przeciwpożarowej EI30 i EI 60 to uniwersalne i nowoczesne rozwiązanie . Drzwi ukryte hotelowe  EI30 EI60 zostały opracowane specjalnie dla drzwi wejściowych i wewnętrznych dla pomieszczeń hotelowych i biurowych wymagających bardzo dobrej izolacji akustycznej i przeciwpożarowej. Drzwi zapewniający łatwą i prostą obsługę ich użytkowania i otwierania na karty dostępu.

Drzwi ukryte hotelowe w wersji podstawowej UNFINISHED przygotowane są do wykończenia co daje bardzo duże , dowolne możliwości aranżacji wnętrza hotelowego, ułatwia łatwą zmianę tej aranżacji w przyszłości oraz pozwala na proste naprawy i odświeżenie jakości drzwi. Drzwi ukryte hotelowe  EI30 EI60 Filomuro  są wykonane z wysokiej jakości materiałów co zapewnia niezawodny i długi czas ich użytkowania.

Drzwi ukryte do pokoi hotelowych

wykonane są z drewna klejonego warstwowo o największej stabilności skrzydła i grubości 45 mm, dla klasy EI30 oraz grubości 60 mm dla klasy EI60. Drzwi wykończone są bardzo twardą płytą HDF o gęstości 800kg/m3 co umożliwia łatwe i precyzyjne wykończenie powierzchni skrzydła w dowolnym kolorze. W standardzie drzwi posiadają samozamykacze ukryte co podnosi estetykę wizualną drzwi ( brak widocznego samozamykacza) . Ościeżnica wykonana jest z grubego aluminium anodowanego zapewniającego dużą trwałość i estetykę. Nie wymaga dodatkowego malowania. Dodatkowo drzwi mogą posiadać izolację akustyczną 35 dB, 38 dB, 40 dB, 42 dB oraz izolacją przeciwpożarową EI120. Drzwi można też wyposażyć w zawiasy wzmocnione dzięki którym na drzwi można naklejać cięższe materiały jak spieki czy płyty mdf fornirowane.

W ramach oferty drzwi hotelowych ukrytych stworzono specjalną linię drzwi ukrytych, przeciwpożarowych Filomuro Sprint. Drzwi Filomuro Sprint wyróżniają się zastosowaniem specjalnego systemu ościeżnicy i zamka magnetycznego Opera BIT Sprint na karty dostępu. Zaletą tego zamka jest prostota obsługi oraz brak konieczności wykonania dodatkowej instalacji elektrycznej.  Zamek pozwala na zastosowanie dowolnej klamki o stylistyce pasującej do wnętrza hotelu czy biura. Zamek zapewnia ochrona antywłamaniową, wyposażony jest w blokadą antypaniczną i funkcje nie przeszkadzać.

    Formularz kontaktowy

    Zadzowń do nas