Drzwi z ukrytą ościeżnicą

nasza firma wprowadziła w 2008 roku na polski rynek. Jesteśmy również twórcami nazwy ” drzwi ukryte”. W ofercie posiadamy drzwi z ukrytą ościeżnicą zlicowane ze ścianą, z niewidoczną ościeżnicą włoskiej marki Garofoli. Dzięki bardzo dużej ilości rodzajów drzwi i materiałów stosowanych do ich produkcji nasza oferta daje wiele możliwości aranżacji waszego wnętrza.  Posiadamy w ofercie drzwi z ukrytą ościeżnicą zlicowane wysokie do sufitu, drzwi ukryte drewniane w panelach drewnianych,  drzwi ukryte lakierowane,  laminowane, szklane i lustrzane.

Innowacyjne rozwiązania drzwi z ukrytą ościeżnicą włoskiej marki Garofoli:

Ościeżnice ukryte aluminiowe dostępne są w kilku rodzajach, kształtach i grubościach co daje wiele możliwości rozwiązań dla drzwi ukrytych

Ościeżnice ukryte aluminiowe anodowane dostępne są w kolorach szarym, czarnym, brązowym, stalowym oraz lakierowanym na biało, antracyt, złoty i innych kolorach RAL. Czytaj więcej o ościeżnicach ukrytych.

Drzwi zlicowane wysokie aż do wysokości 3,5 m

Drzwi ukryte dostępne są w wielu wykończeniach: lakierowane, drewniane , szklane, laminowane lub przygotowane do malowania lub tapetowania. Więcej informacji o drzwiach wysokich znajdziesz tutaj.

Skrzydła drzwiowe posiadają duża stabilność. Drzwi wykonane są w konstrukcji aluminiowej lub drewnianej.

Klamka playa ukryta zlicowana ze skrzydłem do drzwi szklanychKlamka zlicowana

– do drzwi ukrytych można zastosować naszą, opatentowaną klamkę zlicowaną.

Drzwi  Cover to wersja drzwi  zlicowanych , które można pokryć własną zabudową drewnianą, laminowaną lub kamieniem czy spiekami.

Zamek magnetyczny SILENT – zastosowanie bardzo cichych i niezawodnych zamków magnetycznych

Drzwi akustyczne – drzwi z dodatkową izolacją akustyczną certyfikowaną, zapewniającą ciszę w pomieszczeniach o izolacji 35dB, 38 dB lub 40 dB

Drzwi z niewidoczną ościeżnicą przeciwpożarowe EI30, EI 60, EI120 – drzwi przeciwpożarowe certyfikowane z możliwością zastosowania w budynkach użyteczności publicznej, hotelach oraz w budynkach prywatnych do kotłowni i garażu. Dostępne z opcją izolacji dymoszczelnej. Przeczytaj więcej informacji o drzwiach przeciwpożarowych.

Drzwi zlicowane otwierane na dwie strony Filomuro Biverso

Drzwi pivotowe dla drzwi o dużych rozmiarach drewnianych i szklanych

Drzwi ukryte w ramie aluminiowej wykończonych dwustronnie różnymi materiałami, np. lustro i drewno, lakier i szkło barwione , dwa kolory lakieru.

Drzwi zlicowane, ukryte w zabudowie ściany drewnianej, szklanej, lakierowanej lub laminowanej

Drzwi ukryte, drewniane frezowane pionowo z efektem lameli.

Drzwi ukryte mogą być dodatkowo wyposażone w: samozamykacz ukryty w zawiasie lub samozamykacz szynowy ukryty z samodomykiem, zamek z elektrozaczepem, cichy zamek magnetyczny, klamkę ukrytą zlicowaną, pochwyt bez klamki,

Drzwi ukryte bez górnej belki ościeżnicy z efektem skrzydła drzwiowego do sufitu

Drzwi ukryte dwuskrzydłowe symetryczne lub niesymetryczne

Drzwi ukryte antywłamaniowe do mieszkań i domów

    Formularz kontaktowy

    Zadzowń do nas