Drzwi ukryte wysokie

Drzwi z ukrytą ościeżnicą wyróżniają się ponad przeciętną wysokością. Coraz bardziej popularne są drzwi  ukryte wysokie aż do sufitu. Jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania klienta i zrealizować zamówienie co do centymetra i wykonać drzwi na potrzebną wysokość np. 274 cm. Drzwi  ukryte wysokie do malowania , wykonane z drewna, lakierowane czy szklane produkowane są do wysokości 280 cm. Tak więc możemy zamówić drzwi ukryte wysokie 230, 240, 250, 260, 270 i 280 cm . Drzwi ukryte wysokie można zamówić bez górnej belki ościeżnicy co daje efekt zakończenie skrzydła drzwiowego zaraz przy suficie. Dodatkowo niektóre rozwiązania pozwalają na wykonanie drzwi do wysokości 350 cm. W tym wypadku skrzydło drzwiowe dodatkowo wyposażone jest w specjalne, stabilizujące wzmocnienie co gwarantuje, że drzwi zachowują swoje niezmienne wymiary.

Zalety drzwi wysokich ukrytych

KONSTRUKCJA DREWNIANA SKRZYDŁA Drzwi z ukrytą ościeżnicą włoskiej marki Garofoli wykonane są z certyfikowanego FSC drewna klejonego warstwowo, co daje największą stabilność skrzydła.

SUPER TWARDA PŁYTA MDF 800 kg/m3 z wysokiej jakości certyfikowanego drewna zastosowana do wykończenia skrzydeł drzwiowych, odporna na uderzenia mechaniczne. Doskonała izolacja akustyczna i termiczna. Płyta ta ma właściwości wodoodporne dzięki temu drzwi odporne są na wilgoć, a tym samym na puchnięcie. Użycie do produkcji drzwi tej płyty gwarantuje doskonałą gładkość oraz precyzyjną obróbkę.

WYŻSZE DRZWI W STANDARADZIE H=210 CM Drzwi w standardzie posiadają podwyższoną wysokość 210 cm co sprawia , że drzwi są bardziej smukłe i mają ładniej położoną klamkę. W standardzie drzwi występują również w wysokości 195 cm, 200 cm i 205 cm.

GRUBOŚĆ SKRZYDŁA 45 MM Drzwi mają grubość 45 mm co znacznie poprawia izolacyjność akustyczną pomieszczeń. Opcjonalnie można zamówić drzwi o grubości 60 mm  i 100 mm.

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI ZAWIASY UKRYTE I ZAMKI MAGNETYCZNE Drzwi Filomuro Garofoli wyposażone są w standardzie w trzy zawiasy ukryte marki SIMONSWERK oraz zamki magnetyczne POLARIS AGB. Opcjonalnie drzwi można wyposażyć w bardzo cichy zamek magnetyczny SILENT.

KLAMKA ZLICOWANA Drzwi można wyposażyć w opatentowaną klamkę zlicowaną ze skrzydłem celem osiągnięcia minimalistycznego efektu

OŚCIEŻNICA UKRYTA ALUMINIUM ANODOWANE Ościeżnica ukryta wykonana jest z aluminium anodowanego ( nie wymaga dodatkowego malowania ), profil ma bardzo grubą i stabilną konstrukcję. W procesie montażu ościeżnicę kotwi się do ściany i klei pianami specjalistycznymi co gwarantuje, że ściany nie pękają, a tynki się nie wykruszają. Ościeżnice dostępne są również w kolorze czarnym, brązowym, aluminiowym, złotym, antracytowym, miedzianym oraz malowanym w kolorach RAL.

ODWROTNA PRZYLGA Drzwi w standardzie można zamówić w tej samej cenie z tzw. odwrotną przylgą, co pozwala licować drzwi z jednej strony niezależnie od sposobu i kierunku ich otwierania.

DZWI UKRYTE WYSOKIE DO SUFITU Drzwi ukryte można wykonać bez górnej belki ościeżnicy, co daje efekt skrzydła dochodzącego do samego sufitu.

DRZWI UKRYTE WYSOKIE. Drzwi ukryte Filomuro można wykonać do wysokości nawet 350 cm ! Nasze drzwi wysokie posiadają dodatkową konstrukcję stabilizującą skrzydła, co daje gwarancję , że skrzydła drzwiowe nie będą się wypaczać i zmieniać swoich wymiarów. Dlatego konstrukcja naszych drzwi wysokich gwarantuje bezproblemowe ich wieloletnie użytkowanie.

Zobacz pozostałe drzwi ukryte

    Formularz kontaktowy

    Zadzowń do nas