• Drzwi ukryte z niewidoczną ościeżnicą

  Filomuro włoskie drzwi ukryte, zlicowane, wysokie do sufitu. Drzwi ukryte z niewidoczną ościeżnicą, ukryte w ścianie. Drzwi licowane ukryte w panelach drewnianych. Drzwi lustrzane z ukrytą ościeżnicą. Drzwi ukryte szklane z niewidoczną ościeżnicą, Filomuro Garofoli to drzwi zlicowane ze ścianą. Drzwi ukryte wykonane z drewna, lakierowane lub laminowane. Drzwi z niewidoczną ościeżnicą mogą być otwierane na dwie strony.

  Zobacz produktyPrzejdź dalej
 • Drzwi klasyczne i neoklasyczne

  Drzwi białe klasyczne, drzwi neoklasyczne z prostym delikatnym frezem, drzwi z bogatym frezem, drzwi z koroną ozdobną, drzwi klasyczne przeszklone, drzwi klasyczne drewniane, drzwi klasyczne lakierowane, drzwi dębowe z dębu amerykańskiego.

  Zobacz produktyPrzejdź dalej
 • Szklane drzwi industrialne - Kolekcja G-Like

  Drzwi szklane w stylu loft do wnętrz industrialnych wykonane z aluminium anodowanego na czarno. Drzwi industrialne szklane w czarnej ramce mogą być wykonane jako rozwierne i przesuwne. Drzwi szklane w czarnej metalowej ramie, drzwi loftowe, drzwi industrialne metalowe, szklane ściany, nowoczesne, drzwi szklane przesuwne, drzwi w stylu fabrycznym, szklane drzwi w czarnej ramce w stylu loft

  Zobacz produktyPrzejdź dalej
 • Szklane drzwi Biglass

  Szklane drzwi Biglass z podwójną szybą tworzą system drzwi rozwiernych , przesuwnych, z ukrytą ościeżnicą i ścianek szklanych - Bisystem. Kolekcja drzwi Biglass pozwala na wykonanie zabudowy szklanej oraz szklanej ściany z drzwiami zlicowanymi. Drzwi szklane Biglass wykonane są również z metalowymi szprosami pionowymi i poziomymi doskonale pasujące do luksusowych wnętrz.

  Zobacz produktyPrzejdź dalej
 • Drzwi przesuwne, systemy przesuwne

  Systemy przesuwne do drzwi, drzwi przesuwne, szklane drzwi przesuwne, system Linea, system Batik, drzwi przesuwne naścienne z maskownicą, drzwi przesuwne z systemem sufitowym, system przesuwny ukryty w suficie, drzwi przesuwne wysokie do sufitu, drzwi przesuwne ukryte w ścianie, szklane systemy drzwi przesuwnych w czarnej ramce

  Zobacz produktyPrzejdź dalej
 • Drzwi pełnodrewniane

  Drzwi pełne drewniane, drzwi z dębu amerykańskiego, drzwi drewniane nowoczesne, drzwi drewniane klasyczne, drzwi dębowe, dębowe drzwi drewniane w nowoczesnym stylu, drzwi z litego drewna

  Zobacz produktyPrzejdź dalej
 • Drzwi hotelowe REI 30, 60, 120

  Drzwi dla hoteli i biur, drzwi REI 30, REI 60, REI 120, drzwi ukryte z ukrytą ościeżnicą REI 30, REI 60, drzwi akustyczne z ukrytą ościeżnicą dla hoteli, pensjonatów, biur i klinik, drzwi hotelowe REI 30 oraz REI 60 , drzwi przeciwpożarowe, drzwi dźwiękoszczelne

  Zobacz produktyPrzejdź dalej
 • Drzwi betonowe i cementowe laminowane

  Drzwi betonowe w kolekcji Malta to nowoczesny styl. Drzwi te wykonane są w laminacie imitującym, beton, cement metal i miedź. Drzwi wykonane są w laminacie o wysokiej odporności na zarysowania i uszkodzenia. Dzięki temu doskonale nadają się do miejsc publicznych, restauracji, biur oraz mieszkań prywatnych.

  Zobacz produktyPrzejdź dalej
 • Podłogi warstwowe z dębu amerykańskiego Garofoli

  Podłoga drewniana warstwowa dębowa, podłoga postarzana, podłoga ręcznie heblowana, parkiet jodełka francuska, podłoga w kolorze drzwi, włoskie podłogi, długie i szerokie deski podłogowe

  Zobacz produktyPrzejdź dalej
 • Listwy przypodłogowe ukryte Filomuro

  Listwy do drzwi ukrytych, listwa przypodłogowa ukryta w ścianie, listwa przypodłogowa filomuro, listwa przypodłogowa zlicowana ze ścianą

  Zobacz produktyPrzejdź dalej
 • Boazeria, zabudowy drewniane

  Nowoczesne zabudowy z dębu amerykańskiego. Boazeria angielska, klasyczne kasetony ścienne, drewniana boazeria angielska, biała klasyczna boazeria w stylu angielskim, nowoczesne panele dębowe na ścianę, półki, szafki, garderoby.

  Zobacz produktyPrzejdź dalej
 • Garderoby i szafy szklane, drewniane, lakierowane i laminowane

  Szafy drewniane, szafy dębowe, szafy klasyczne białe, szafy ukryte w ścianie, szafy zlicowane ze ścianą, szafy chowane w panelach drewnianych, garderoby, szafy szklane, garderoby wykonane z dębu amerykańskiego lub z nowoczesnego laminatu.

  Zobacz produktyPrzejdź dalej
 • Drewniane drzwi zewnętrzne nowoczesne i klasyczne

  Drzwi zewnętrzne, drewniane z drewna mahoń meranti lub dębu. Posiadamy modele nowoczesne jak i wzory klasyczne. Drzwi mogą być wykonane z naświetlami bocznymi i górnymi. Przy grubości 108 mm doskonale nadają się do domów pasywnych. Drzwi mają też przeznaczenie jako drzwi wejściowe do mieszkań wewnątrz klatek schodowych. Drzwi wykonane z drewna klejonego warstwowo, ocieplane pianką termoizolacyjną i wzmocnione wkładem metalowym. Możliwe zastosowanie przeszkleń 3-4 szybowych. Kolorystyka dostosowana do stolarki okiennej. Izolacja cieplna od UD 0,45 W/(m2*K)

  Zobacz produktyPrzejdź dalej
 • Ukryta klamka Playa , zlicowana ze skrzydłem drzwiowym

  Klamka Playa, zlicowana ze skrzydłem drzwiowym znakomicie podkreśla nowoczesny charakter drzwi. Jej prosta forma, ukryty styl oraz łatwy sposób używania podkreśla oryginalność klamki Playa.

  Zobacz produktyPrzejdź dalej

Aktualne trendy i inspiracje

Atuty marki Ekodar.pl

Firma EKO-DAR rozpoczęła swoją działalność w 1998 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży i realizacjach wysokiej jakości włoskich drzwi zarówno dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji publicznych. Od wielu lat jesteśmy również salonem fabrycznym włoskiej marki GAROFOLI.  Bogata oferta włoskich drzwi, podłóg drewnianych, szaf garderobianych, klamek,  zabudów drewnianych zaspokoiła do tej pory potrzeby i wysokie oczekiwania wielu naszych klientów zarówno w Polsce jak i za granicą. Oferujemy również kompleksową obsługę w zakresie montażu jak i dostawy naszych produktów na terenie całego kraju jak i poza granicami.  Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Poznaj nas bliżejPrzejdź dalej

 • Ponad 20 letnie doświadczenie na rynku
 • Oferujemy wysokiej jakości włoskie produkty
 • Posiadamy salon stacjonarny w galerii City Meble
 • Stała, świetnie doświadczona kadra pracownicza
 • Realizacje z montażem na terenie całego kraju
 • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
 • Kompleksowe doradztwo techniczne i projektowe
 • Terminowość realizacji zamówień