Drzwi ukryte G-Like

Do drzwi ukrytych z tej kolekcji przygotowano specjalną ościeżnicę ukrytą co zapewnia tej kolekcji indywidualny , industrialny wygląd. Ościeżnica posiadająca szerokość 100 mm, jest widoczna od strony wewnętrznej drzwi zakrywa wewnętrzną grubość ściany. Stylistyką nawiązuje do industrialnych elementów loftowych.

Ościeżnica ukryta z kolekcji G-Like nadaje lekkości stylowi loftowemu a zarazem dodaje nowoczesny charakter drzwiom.

Drzwi G-Like

występują jako drzwi szklane lub pełne drewniane, lakierowane lub laminowane. Drzwi szklane ukryte G-Like dostępne są w dwóch wersjach G-Like Minia – gdzie szyba jest zainstalowana w środku ramki aluminiowej oraz model G-Like Blade z szybą zamocowaną na zewnętrznej części ramy. To drugie rozwiązanie powoduje, że szyba jest zlicowana ze ścianą.

Szyby do drzwi G-Like

dostępne są w wersji hartowanej oraz klejonej tzw bezpiecznej. W ofercie posiadamy szyby tradycyjne, przyciemniane, grafitowe i brązowione. Występują także szyby np. ozdobne o nazwie Emozioni o różnych wzorach.  Ponadto oferta szyb jest bardzo szeroka z którą można zapoznać się w naszym showroomie.

Ramki aluminiowe do drzwi G-Like

wykonane są bardzo delikatnego aluminium, co dodaje kolekcji lekkości. Modele G-Like Line to poziome , aluminiowe szprosy dodające nowoczesnego charakteru drzwiom. Z kolei drzwi ukryte G-Like Cross z pionowymi i poziomymi szprosami aluminiowymi dodają drzwiom loftowego, industrialnego stylu.

    Formularz kontaktowy

    Zadzowń do nas