Drzwi ukryte Panvi i Biplan

Włoska marka Garofoli stworzyła kolejną wersję drzwi z ukrytą ościeżnicą ze skrzydłem o konstrukcji aluminiowej. Rozwiązanie to polega na wykorzystaniu dwóch materiałów: kolorowego szkła i drewna z dębu amerykańskiego w dowolnej konfiguracji z oferty producenta. W dowolny sposób możemy komponować drzwi dwustronnie. Całość jest zamknięta w bardzo estetycznej ramce, po zamknięciu praktycznie niewidocznej.

Drzwi Panvi i Biplan

Dzięki konstrukcji aluminiowej możemy stworzyć całe ścianki przedzielające pokój oraz stworzyć pomieszczenie od podstaw.

Drzwi ukryte Filomuro Biplan to drzwi z ukrytą ościeżnicą i skrzydle o konstrukcji aluminiowej. W minimalistycznej ramce anodowanej na szaro, czarno lub lakierowanej w kolorze z palety RAL osadzone są drewniane panele. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy stworzyć swoją wersję drzwi dwukolorowych, np: z jednej strony panel drewniany, z drugiej gładki lakierowany na czarno lub biało.

Drzwi ukryte Panvi to mieszanka drewna i szkła. Po zamknięciu drzwi ramka jest praktycznie niewidoczna. Dzięki konstrukcji aluminiowej możemy stworzyć całe ścianki przedzielające pokój lub stworzyć osobne pomieszczenie od podstaw.

Zobacz inne kolekcje drzwi ukrytych.

    Formularz kontaktowy

    Zadzowń do nas