Włoska marka Garofoli stworzyła kolejną wersję drzwi z ukrytą ościeżnicą ze skrzydłem o konstrukcji aluminiowej. Rozwiązanie to polega na wykorzystaniu dwóch materiałów: kolorowego szkła i drewna z dębu amerykańskiego w dowolnej konfiguracji z oferty producenta. W dowolny sposób możemy komponować drzwi dwustronnie. Całość jest zamknięta w bardzo estetycznej ramce, po zamknięciu praktycznie niewidocznej.

Dzięki konstrukcji aluminiowej możemy stworzyć całe ścianki przedzielające pokój oraz stworzyć pomieszczenie od podstaw.

Drzwi ukryte Filomuro Biplan to drzwi z ukrytą ościeżnicą i skrzydle o konstrukcji aluminiowej. W minimalistycznej ramce anodowanej na szaro, czarno lub lakierowanej w kolorze z palety RAL osadzone są drewniane panele. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy stworzyć swoją wersję drzwi dwukolorowych, np: z jednej strony panel drewniany, z drugiej gładki lakierowany na czarno lub biało. Drzwi ukryte Panvi to mieszanka drewna i szkła.

Po zamknięciu drzwi ramka jest praktycznie niewidoczna. Dzięki konstrukcji aluminiowej możemy stworzyć całe ścianki przedzielające pokój lub stworzyć osobne pomieszczenie od podstaw.

    Formularz kontaktowy
    Zadzowń do nas