Szafy garderobiane Miria

Drzwi do szaf garderobianej włoskiej marki Garofoli mogą być wykonane z tych samych materiałów co drzwi. Szafy garderobiane Miria Garofoli dostosowane są w stylistyce i kolorystyce do wszystkich kolekcji drzwi z naszej oferty. Tak więc zamawiając u nas drzwi wewnętrzne możesz wykonać u nas także drzwi do szaf garderobianych. Szafy garderobiane można wykonać jako drzwi rozwierne ale i łamane oraz przesuwne. Drzwi do szaf garderobianych można zamówić z ościeżnicą aluminiową i opaskami. Ościeżnica posiada uszczelkę jak tradycyjne drzwi co zapewnia, że szafa jest szczelna i umieszczone w niej ubrania i rzeczy nie kurzą się.

Oferta szaf garderobianych Miria podzielona jest na kilka kolekcji:

Kolekcja szaf Miria STANDARD

Drzwi do szafy charakteryzują się ramką na obwodzie skrzydła oraz wewnętrznymi panelami ozdobnymi lub gładkimi. Dodatkowo drzwi posiadają opaskę 30 mm na swoim obwodzie podkreślającą klasyczny wygląd szafy. Drzwi można wykonać z drewna, szkła, w wersji lakierowanej i laminowanej.

Kolekcja szaf Miria PLANIA

Profil do szaf Miria Plania wykonany jest z wytłaczanego aluminium i może być lakierowany lub fornirowany. Miria Plania można wykonać jako lakierowane w kolorach RAL. Kolekcja jest dostępna z trzema różnymi rodzajami otwierania: uchylnym, przesuwnym i składanym. Drzwi można wykonać w wersji z opaską lub wersji bezopaskowej z ukrytą ościeżnicą.

Kolekcja szaf Miria SMOOTH

Skrzydło drzwiowe szafy nie posiada dodatkowej ramki na obwodzie. Drzwi wykończone są na gładko – smooth i mogą być lakierowane w kolorach Ral na mat lub połysk

Kolekcja szaf Miria GLASS

Wytłaczane aluminium i szkło o grubości 4 mm to cechy wyróżniające Miria Glass. To rozwiązanie dla osób poszukujących garderoby lub systemu ściennego, który wykorzystuje efekt przejrzystości szkła. Szkło zastosowane do kolekcji Miria Glass dostępne jest w wykończeniu przezroczystym lub satynowym w kilku odcieniach kolorystycznych. Drzwi tego typu dostępne są w wersji uchylnej i składanej.

Kolekcja szaf Miria FILOMURO

Charakteryzuje się, ukrytą ościeżnicą. Drzwi do szafy garderobianej są zlicowane ze ścianą. Można je zamówić w wersji do malowania, tapetowania lub fabrycznie wykończone drewnem, laminatem lub szkłem

 

Zobacz katalog z szafami Miria

Zapoznaj się z kolekcjami drzwi do których możesz wykonać szafy garderobiane.

 

Rodzaje skrzydeł drzwiowych do szaf garderobianych

    Formularz kontaktowy

    Zadzowń do nas