Drzwi wewnętrzne NOI

to najnowsza, wyjątkowa kolekcja drzwi przesuwnych i rozwiernych marki Garofoli, która wyróżnia się geometrią i elegancją drewna idealnie połączonego ze szklanymi elementami i szybami. Drzwi wewnętrzne z tej kolekcji to połączenie dwóch potencjalnie kontrastujących ze sobą koncepcji: solidności i lekkości. Lite drewno , dębowe i wkomponowane w formie geometrycznej cienkie profile aluminiowe pokryte drewnem dębowym tworzą płaszczyzny drewniane oraz ze szkła przezroczystego i matowego. Motywy geometryczne dla stylu kolekcji NOI inspirowane są sztuką Pieta Mondriana, jednego z najbardziej znanych , holenderskich malarzy 20 wieku, twórcy neoplastycyzmu który jest inspiracją dla wielu architektów i projektantów.

Drzwi wewnętrzne NOI

są bardzo elegancką i oryginalną formą upiększania przestrzeni mieszkalnych, również sprawdzą się w oryginalnych biurach i siedzibach firm. Kolekcja drzwi NOI daje wiele możliwości łączenia paneli drewnianych z dębu amerykańskiego w różnych wybarwieniach  ze szklanymi panelami wykonanymi ze szkła przezroczystego, matowego , z refleksem oraz szkłem barwionym.

Kolekcja drzwi NOI

to unikalny design geometryczny, który oferuje aż 30 modeli, 15 wykończeń dębowych, lakierowanych oraz możliwość łączenia w skrzydle różnych rodzajów szkieł.

    Formularz kontaktowy
    Zadzowń do nas