System szklanych drzwi przesuwnych

włoskiej marki Garofoli posiadają nowatorski system przesuwny, który nie wymaga ingerencji w podłodze co nie tworzy dodatkowych progów i nie wymaga montowania torów w podłodze. Cały system może być mocowany bezpośrednio do sufitu lub zawieszony na ścianie nad otworem drzwiowym. Przeznaczony jest do wysokich drzwi. Tory przesuwne wyposażone są w bardzo trwały mechanizm przesuwu wyposażony w hamulce oraz spowalniacze z delikatnym domknięciem „soft close”. Drzwi szklane przesuwne to doskonałe rozwiązanie do eleganckiego dzielenia, otwierania i zamykania przestrzeni.

Tor przesuwny mocowany do sufitu występuje w dwóch wersjach:

– z maskownicą w kolorze skrzydła. Zaletą tego systemu jest brak konieczności dodatkowego ukrycia toru przesuwnego, bez konieczności wykonania sufitu podwieszanego. Maskownica toru przesuwnego w tym przypadku jest nie tylko elementem maskującym, ale jest ozdobnym wykończeniem całego kompletu drzwi.

– chowany w suficie podwieszanym do zabudowy karton gipsem. To rozwiązanie sprawia wrażenie bardzo minimalistyczne, tor przesuwny jest praktycznie niewidoczny. Widzimy tylko przesuwające się same szklane tafle skrzydeł drzwiowych wysokich od podłogi do sufitu.

System szklanych drzwi przesuwnych

można zamówić i zamontować w rożnych układach skrzydeł i ich rozsuwania. Mogą to być dwa, trzy a nawet cztery skrzydła. Drzwi szklane przesuwne występują w dwóch wersjach szklenia. Z pojedynczą szybą , kolekcja G-Like oraz bardziej nowoczesny z podwójną szybą – kolekcja Biglass. Szyby oczywiście są bezpieczne, hartowane lub klejone warstwowo. Dodatkowo drzwi przesuwne szklane wykonane są z ram aluminiowych dostępnych w różnych kolorach w tym najbardziej popularnym czarnym. Ramy aluminiowe mogą być też pokryte fornirem drewnianym wykonanym z dębu amerykańskiego z palety kolorów producenta. To rozwiązanie nawiązuje do aktualnych trendów designu – kolekcja NOI. Dodatkowo w taflach szklanych tej kolekcji można mieszać szkło transparentne i matowe wraz z naturalnym drewnem, co daje niesamowity efekt.

Drzwi przesuwne

to doskonałe rozwiązanie dla dzielenia przestrzeni wnętrz domów , mieszkań i biur.

    Formularz kontaktowy

    Zadzowń do nas