Drzwi wejściowe z ukrytą ościeżnicą

antywłamaniowe, i przeciwpożarowe włoskiej marki Garofoli  to idealna propozycja dla osób poszukujących solidnego produktu , które można również dostosować do współczesnych potrzeb, wymagań estetycznych oraz norm ognioodpornych. Ukryte zawiasy i możliwość zastosowania ukrytej ościeżnicy sprawiają, że te drzwi antywłamaniowe są dostępne w wielu różnych stylach.  Dzięki zastosowaniu wersji drzwi wejściowych ukrytych można drzwi oraz ściany wykończyć tym samym materiałem. Drzwi ukryte można pomalować tą samą farbą co ściany, wykończyć tynkiem ozdobnym, pokryć tapetą lub innym materiałem. Takie rozwiązanie powoduje, że drzwi stają się tylko tłem i są niewidoczne. Dodatkowo drzwi wejściowe z ukrytą ościeżnicą można wykonać w tym samym stylu i wykończeniu co drzwi wewnętrzne co zapewni wnętrzu pełną harmonię. Drzwi można wykonać w całej kolorystyce z ofert marki Garofoli. Drzwi mogą być wykonane z drewna lub jako lakierowane w kolorach RAL. Drzwi wejściowe z ukrytą ościeżnicą mogą być wykorzystane zarówno jako drzwi antywłamaniowe, wejściowe do mieszkań , apartamentów jak i domów z dodatkową izolacją termiczną.

Drzwi wejściowe z ukrytą ościeżnicą

posiadają klasę odporności antywłamaniowej, bezpieczeństwa 3, z opcją rozbudowania do klasy antywłamaniowej 4 . Izolacyjność akustyczna 40 dB oraz współczynnik przenikalności cieplnej od 1,3 do 1,5 W/m2K . Wymiary standardowe drzwi wejściowych przeciwpożarowych to: 2100 x 800 mm, 2100 x 850 mm i 2100 x 900. Istnieje możliwość wykonania drzwi o niestandardowych wymiarach. Drzwi wyposażone są w uszczelki izolacyjne po 3 stronach skrzydła oraz wyposażone w tzw. uszczelkę opadającą od dołu zapewniającą pełną izolacyjność termiczną i akustyczną drzwiom. Opcjonalnie do drzwi można zamówić próg aluminiowy.

Izolację stanowi: podwójna warstwa izolacji 50 mm (30+20) wykonana z termoakustycznego materiału.
Drzwi wyposażone są w 3 ukryte zawiasy wykonane z wytrzymałej i precyzyjnej stali ciągnionej , z regulacją wysokości za pomocą stalowego sworznia 10 mm.
Ciągły pasywny kołnierz zabezpieczający po stronie zawiasów uzyskanej poprzez specyficzny proces gięcia na prasie.

Drzwi wejściowe wyposażone są w zestaw zamykający składający się w zamek podstawowy typu Mottura skonfigurowany z wkładką, cylindrem europejskim.
Zewnętrzna osłona skrzydła wykonana jest ze stali odpornej na wiercenie oraz siłownik podstawowy typu „AGB U-TECH-PS”. Drzwi można doposażyć we wkładkę bezpieczeństwa o europejskim profilu z 5 standardowymi płaskimi kluczami +1 klucz konstrukcyjny + karta z kodem właściciela. System kodowania oparty na 6 tłokach aktywnych i 6 tłokach pasywnych, 3 odporne na wiercenie zatyczki wykonane ze stali hartowanej z każdej strony zabezpieczające przed dostaniem się do środka. Dodatkowo drzwi można wyposażyć w zamki z czytnikiem otwierania, system otwierania na kod z klawiatury lub uwzględnić system otwierania poprzez aplikację.

    Formularz kontaktowy

    Zadzowń do nas