Drzwi wejściowe przeciwpożarowe

antywłamaniowe, włoskiej marki Garofoli  to idealna propozycja dla osób poszukujących solidnego produktu , które można również dostosować do współczesnych potrzeb, wymagań estetycznych oraz norm ognioodpornych. Ukryte zawiasy i możliwość zastosowania rozwiązania z ukrytą ościeżnicą sprawiają, że te drzwi antywłamaniowe są dostępne w wielu różnych stylach.  Dzięki zastosowaniu wersji drzwi wejściowych ukrytych można drzwi oraz ściany wykończyć tym samym materiałem. Dodatkowo drzwi wejściowe przeciwpożarowe można wykonać w tym samym stylu i wykończeniu co drzwi wewnętrzne co zapewni wnętrzu pełną harmonię. Drzwi można wykonać w całej kolorystyce z ofert marki Garofoli. Drzwi mogą być wykonane z drewna lub jako lakierowane w kolorach RAL.

Drzwi wejściowe przeciwpożarowe

posiadają klasę odporności antywłamaniowej, bezpieczeństwa 3, z opcją rozbudowania do klasy antywłamaniowej 4 . Izolacyjność akustyczna 40 dB oraz współczynnik przenikalności cieplnej od 1,3 do 1,5 W/m2K . Wymiary standardowe drzwi wejściowych przeciwpożarowych to: 2100 x 800 mm, 2100 x 850 mm i 2100 x 900. Istnieje możliwość wykonania drzwi o niestandardowych wymiarach. Drzwi wyposażone są w uszczelki izolacyjne po 3 stronach skrzydła oraz wyposażone w tzw. uszczelkę opadającą od dołu zapewniającą pełną izolacyjność termiczną i akustyczną drzwiom. Opcjonalnie do drzwi można zamówić próg aluminiowy.

Izolację stanowi: podwójna warstwa izolacji 50 mm (30+20) wykonana z termoakustycznego materiału.
Drzwi wyposażone są w 3 ukryte zawiasy wykonane z wytrzymałej i precyzyjnej stali ciągnionej , z regulacją wysokości za pomocą stalowego sworznia 10 mm.
Ciągły pasywny kołnierz zabezpieczający po stronie zawiasów uzyskanej poprzez specyficzny proces gięcia na prasie.

Drzwi wejściowe wyposażone są w zestaw zamykający składający się w zamek podstawowy typu Mottura skonfigurowany z wkładką, cylindrem europejskim.
Zewnętrzna osłona skrzydła wykonana jest ze stali odpornej na wiercenie oraz siłownik podstawowy typu „AGB U-TECH-PS”. Drzwi można doposażyć we wkładkę bezpieczeństwa o europejskim profilu z 5 standardowymi płaskimi kluczami +1 klucz konstrukcyjny + karta z kodem właściciela. System kodowania oparty na 6 tłokach aktywnych i 6 tłokach pasywnych, 3 odporne na wiercenie zatyczki wykonane ze stali hartowanej z każdej strony zabezpieczające przed dostaniem się do środka.

    Formularz kontaktowy

    Zadzowń do nas