System drzwi przesuwnych do sufitu

w naszej ofercie występują w wersji naściennej, mocowanej do sufitu z maskownicą toru przesuwnego lub przesuwne przeznaczone dla sufitów podwieszanych z ukrytym mechanizmem w suficie oraz systemy drzwi chowanych w ścianie w kasetach. Dostępnych jest wiele rozwiązań drzwi przesuwnych oraz bogata kolorystyka ram aluminiowych od popularnej czerni, poprzez kolor złoty, brązowy, grafitowy itp.

Drzwi przesuwne

dostępne są z szybami hartowanymi i bezpiecznymi w wersji transparentnej oraz satynowej w czystych taflach bez wzorów w kolorze białym, grafitowym i brązowym. Istniej możliwość zastosowania szyb z tzw. refleksem, efektem lustrzanym . Ten rodzaj szkła dodaje elegancji szybom i powiększa wizualnie wnętrza. Dostępna jest też duża baza szyb posiadających wzory nowoczesne i klasyczne.

System drzwi przesuwnych do sufitu

oferowany przez naszą firmę ma bardzo trwały a zarazem cichy przesuw, doskonale domykają się do krawędzi, wyposażone są w samodomykacze ze spowalniaczami „soft close” i hamulcami. Dodatkową zaletą naszych systemów przesuwnych jest brak szyn, czy rolek w podłodze przez co nie mamy dodatkowych progów i ograniczeń.

Zobacz ofertę producenta na drzwi przesuwne.

    Formularz kontaktowy

    Zadzowń do nas